Stále nás překvapují …

Úvodní stránka Fórum Připomínky k vedení města Stále nás překvapují …

Zvolené téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel  patriot a poslední změna proběhla před 4 roky, 11 měsíci.

Prohlížíte 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Autor
  Příspěvky
 • #221

  patriot
  Účastník

  Současné vedení města z nějakých důvodů své obyvatele neustále překvapuje.
  Je to dobře? A jsou ta překvapení příjemná? A je obecně tajení či „jen“ nezveřejňování (dopadem shodné) záměrů městského vedení vlastnost dobrá nebo špatná?
  Nechť laskavý čtenář sám posoudí..
  Překvapení zažíváme různá. Z těch závažnějších třeba jednosměrkové manévry kolem nemocničního kopce s jednoznačně negativním dopadem na dopravní situaci a v současnosti opět vedením velebené a plánované jako definitivní řešení..
  Nebezpečné a nesmyslné zúžení nábřežní komunikace (proč je móda současného úředního newspeaku spoustu přesnějších označení nahrazovat termínem „komunikace“?). Ta parkovací místa jsou stejně tak nepraktická, že asi využívána moc nebudou..
  A „vyřešení“ křižovatky Vídeňská X Václavská namalováním úzkých
  pruhů a zúžením chodníku. Často tam vidím auta „poctivě“ se řadící do pravého pruhu, jak odírají ráfky o obrubník, případně na chodník najíždějí. Je to dobré a bezpečné řešení?
  Dalším překvapením asi bude „koncepce cyklistické dopravy“ pro intravilán města. Údajně ve velkoměstském pokrokovém stylu. Kam do centra ty pruhy pro cyklisty nacpou to se ještě podivíme. Ale prý budeme první z podobně velkých měst. A to stojí za to !??
  A známé, už bohužel asi nevratné překvapení – rozhledna nad Děbolínem. Děbolínští by raději kanalizaci a vůbec je ve městě a okolí dost důležitějších možností investic.
  Ale prý to pro nás moc drahé nebude, většinu prý zaplatí EU !
  Oblíbený místní přístup: „Z cizího krev neteče“..?
  A lidé s tímto myšlením ovládají naše město a obecní pokladnu.
  Jak jim asi leží na srdci a svědomí řádné hospodaření s městským majetkem a pokladnou.
  O (ne)spokojenosti obyvatel nemluvě.
  Takových příkladů jistě dost zná každý.
  Jde o to je-li naším přáním nechat i do budoucna takto překvapovat.
  Co chceme ?

Prohlížíte 1 příspěvek (celkem z 1)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.